TvitážGůgl PlusJůtůpSave the Ring

 

 

Nějakej ten stream

Já na Twitchi :)

Každou neděli ve 20:00 závod na RGPL

by acls us

Nejnovější komentáře

Náhodnej vobrázek

50cent.png

Odkazy

RGPL - online rFactor liga

TOPlist

Kdo vlastně jsem? Teď momentálně dvaadvacetiletý kretén zažraný do závodů reálných i virtuálních, který zamořuje Internet bezvýznamnými bláboly.

Co mě zajímá? Od malička všechno, co čtyři kola (pro méně chápavé prostě auta), motorsport (hlavně V8 Supercars a formule 1), elektrotechnika (v které jsem totální lama)... a už mě nic nenapadá.
 
Co mě baví? Online závody, jízda na kole, sledování autmobilových závodů, rozebírání všeho možného i nemožného.
 
Co poslouchám? Poslední dobou jsem si celkem oblíbil metal, především power metal. Mezi mé oblíbené skupiny patří Rammstein, Sabaton, Gamma Ray, HammerfallPowerwolf, Nightwish, Edguy, Sirenia nebo Within Temptation. Jiné žánry dobrovolně moc neposlouchám a ty moderní slátaniny, o kterých se dost lidí snaží tvrdit, že je to hudba, mi jenom rvou uši. Když nad tím tak přemýšlím, tak si vlastně dobrovolně občas poslechnu jen Jarka Nohavicu.
 
Co rád čtu? Poslední dobouvlastně jen technicky zaměřené encyklopedie a časopisy, býval jsem opravdu knihomol, ale v patnácti letech se to nějak změnilo.
 
Na co se rád dívám? V televizisleduju skoro jen závody formule 1, jen se občas podívám třeba na Simpsonovy, sem tam na nějaký dokument.
 
Co rád jím? Snad všechno kromě koprovky.
 
Čím se můžu pochlubit? Z pozitivních věcínapadá jen to, že jsem dokázal úspěšně dokončit tři školy (mateřskou, základní a střední). Pak už snad jen to, že dokážu posrat i to, co posrat nejde.
 
Co nesnáším? Bezpráví, zbytečné otázky a miliardy keců kolem všeho.

 

Kontakty:

alt ICQ - 595 468 609

alt Twitter - mckarlos3

alt Gůgl + - Karel Němec

alt Youtube - mckarlos3

 

Add a comment

Na této stránce vám nabízím výběr několika článků, o kterých si myslím, že by mohly i někoho zajímat a hlavně nechci, aby časem upadly v zapomění.

 

Kecy o V8 Supercars

Rozepsal jsem se o australské sérii cestovních vozů, která mě přímo uchvátila

 

Kecy o ničem #1

Prostě o ničem, jak již napovídá nadpis článku. Psal jsem prostě to, co mě zrovna napadlo, a tak se můžete dozvědět i něco málo o mě

 

Kecy o maturitě po maturitě

Aneb souhrn toho, jak jsem maturoval, od přípravy až po výsledky

 

Úpravy volantu Logitech Formula

Jak jsem si trošku upravil svůj prehistorický volant k obrazu svému

 

Řadicí páka k volantu Logitech Formula

Srdceryvný příběh o tom, jak mi přestala stačit sekvenčka, a tak jsem se pustil do stavby háčka (no dobře, ve skutečnosti je to šílená nuda)

 

Řadicí páka v2

Následuje pokračování příběhu, kde jsem starou páku opustil a vyměnil ji za jinou, novější, hezčí a šikovnější (nejspíš mi to doteď neodpustila)

 

OMSI - Omnibus Simulator

Ubohý pokus o recenzi na autobusový simulátor

 

Kecy o Touring Series

Povídání o mé lize, která dnes již bohužel neexistuje

 

Lidi, co nepatří na trať

První článek na téma online závodění, který jsem napsal. Zabývá se... Nečekaně lidmi, kteří podle mého názoru (a názoru spousty dalších lidí) nepatří díky svému chpvání na trať

 

Kecy o online závodění

Tady jsem se rozepsal o tom, proč závodím a proč tomu věnuju tolik času. Doporučuji všem, kdo doteď nechápu, co na tom vidím

 

Kecy o online závodění #2 - Motivace

Zamyšlení o tom, co vlastně koho motivuje k účasti v závodech

 

Kecy o online závodění #3 - Zábava? Fair Play?

Další zamyšlení, tentokrát o tom, čeho jsou někteří jedinci schopní, když se jim nedaří

Add a comment

Víc než tohle a umístění odkazu na web bohužel udělat nemůžu... http://savethering.org

alt

Add a comment

Vítejte na mém novém webu! Pokoušel jsem se něco vytvořit už několikrát, ale pokaždé to nedopadlo nijak slavně (slušně řečeno jsem se na to vysral). Tentokrát to vypadá, že bych to mohl alespoň udržovat při životě alt. Kromě tiskovek ze závodů a výběru některých videí, na která se dá alespoň trochu koukat tady asi zatím nic moc nenajdete a přímo o mě toho najdete ještě míň alt . Každopádně uvidíme, jak se mi web povede rozvíjet a třeba bude časem i za něco stát.

Add a comment