TvitážGůgl PlusJůtůpSave the Ring

 

 

Nějakej ten stream

Já na Twitchi :)

Každou neděli ve 20:00 závod na RGPL

by acls us

Nejnovější komentáře

Náhodnej vobrázek

sp3.png

Odkazy

RGPL - online rFactor liga

TOPlist

RGPL byla dřív fajn liga (neřikám, že teď není), kde jezdili lidi, kteří to s online závoděním mysleli vážně a hlavně se na trati chovali ohleduplně, respektovali soupeře. Bohužel časy se mění, staří členové odcházejí a noví přicházejí. Někteří vydrží déle, někteří kratší dobu, někteří už zůstanou... Bohužel se najdou i takoví, kteří nejspíš jezdí proto, aby si honili ego a aby ostatním co nejvíc uškodili. A ti se poněkud množí. I když někteří už odpadli, někteří se stále drží a závody kazí dál. A dál, a dál, a dál... Máme tady nejmenovaný případ, který spustě lidí pije krev už možná dva roky (v Touring Series už ne, po mnoha trestech jsem ho byl nucen vyhodit, i když jsem to dělal nerad). Ustavičně porušoval pravidla a kolize s ním byly na denním pořádku. Ani chovat se neumí, i když to se týká všech, koho se týká i tento článek. No a pak je tady nejmenovaný případ jménem Emce. Podle údajů v zóně je mu myslím nějakých padesát, chová se ale hůř, než pětileté děcko. Na každého slovně útočí, je extrémně nebezpečný a nedokáže uznat vlastní chybu. Nikdy jsem ho neměl nijak v lásce, ale po tom, co mi provedl dnes, u mě klesl na samé dno... A možná ještě hloub. Oprávněně jsem měl obavy z toho, že startuje jen několik málo pozic za mnou. Snažil jsem se po startu držet vzadu a vyhnout se tak kolizím, Když jsem viděl, že kolem mě nikdo není, přejel sem v T1 do stopy, bohužel pan dokonalý na to nestil zareagovat, i když byl tou dobou nějakých 100 - 150 metrů za mnou a prostě to do mě narval. Mě se nic nestalo, on zůstal bez křídla... Fajn, stane se, snad si dá příště pozor... Leda hovno.

O 19 kol později. Pomsta? Proč ne? Dojel jsem na cílovou rovinku a on byl přede mnou o kolo zpět. Jel ve stopě velmi, velmi pomalu a nevypadlao to, že by měl snahu uhnout. Rozhodl jsem se ho tedy objet zprava. Najel jsem si doprava a byl jsem několik centimetrů za ním, když v tu chvíli strhnul volant doprava, tedy přímo do mě. Normální člověk toto neudělá. Z toho, jak celý jeho manévr proběhl je více než zřejmé, že šlo o sprostý úmysl vyřadit mě ze závodu. Málem se mu to povedlo. Celé kolo jsem se musel loudat do k mechanikům bez předního křídla a s poškozeným zavěšením.

Co říct závěrem? Snad jenom to, že takoví lidé nemají na trati vůbec co dělat. Závodit by měli jenom ti, které to baví a kteří mají respekt před soupeři. Nemá cenu se o něco snažit, když během chvíle vám nějaký čů... mužský pohlavní orgán zničí závod a týden, někdy i více, přípravy je v hajzlu. Je třeba přitvrdit při rozhodování o trestech a když to bude nutné, udělit občas i opravdu tvrdý trest. Jinak to totiž nejde. Ze závodiště by se stala dráha smrti, kde by přežil pouze ten s nejostřejšími lokty, který by byl schopný vyřadit všechny soupeře bez toho, aby sám ze závodu vypadl. A toto chceme? Já myslím, že ne.