TvitážGůgl PlusJůtůpSave the Ring

 

 

Nějakej ten stream

Já na Twitchi :)

Každou neděli ve 20:00 závod na RGPL

by acls us

Nejnovější komentáře

Náhodnej vobrázek

387617_191627534254225_186846761398969_416695_1316414404_n.png

Odkazy

RGPL - online rFactor liga

TOPlist

Kdo vlastně jsem? Teď momentálně dvaadvacetiletý kretén zažraný do závodů reálných i virtuálních, který zamořuje Internet bezvýznamnými bláboly.

Co mě zajímá? Od malička všechno, co čtyři kola (pro méně chápavé prostě auta), motorsport (hlavně V8 Supercars a formule 1), elektrotechnika (v které jsem totální lama)... a už mě nic nenapadá.
 
Co mě baví? Online závody, jízda na kole, sledování autmobilových závodů, rozebírání všeho možného i nemožného.
 
Co poslouchám? Poslední dobou jsem si celkem oblíbil metal, především power metal. Mezi mé oblíbené skupiny patří Rammstein, Sabaton, Gamma Ray, HammerfallPowerwolf, Nightwish, Edguy, Sirenia nebo Within Temptation. Jiné žánry dobrovolně moc neposlouchám a ty moderní slátaniny, o kterých se dost lidí snaží tvrdit, že je to hudba, mi jenom rvou uši. Když nad tím tak přemýšlím, tak si vlastně dobrovolně občas poslechnu jen Jarka Nohavicu.
 
Co rád čtu? Poslední dobouvlastně jen technicky zaměřené encyklopedie a časopisy, býval jsem opravdu knihomol, ale v patnácti letech se to nějak změnilo.
 
Na co se rád dívám? V televizisleduju skoro jen závody formule 1, jen se občas podívám třeba na Simpsonovy, sem tam na nějaký dokument.
 
Co rád jím? Snad všechno kromě koprovky.
 
Čím se můžu pochlubit? Z pozitivních věcínapadá jen to, že jsem dokázal úspěšně dokončit tři školy (mateřskou, základní a střední). Pak už snad jen to, že dokážu posrat i to, co posrat nejde.
 
Co nesnáším? Bezpráví, zbytečné otázky a miliardy keců kolem všeho.

 

Kontakty:

alt ICQ - 595 468 609

alt Twitter - mckarlos3

alt Gůgl + - Karel Němec

alt Youtube - mckarlos3