TvitážGůgl PlusJůtůpSave the Ring

 

 

Nějakej ten stream

Já na Twitchi :)

Každou neděli ve 20:00 závod na RGPL

by acls us

Nejnovější komentáře

Náhodnej vobrázek

387725_2016062656020_1677466295_1471126_632504925_n.png

Odkazy

RGPL - online rFactor liga

TOPlist

1. závod - Na první závod sezóny vozů Ferrari F430 jsem se těšil, Ferrari doslova miluju, mod se mi líbí a o trati můžu říct to samé. Bohužel, nízká účast mi trochu kazila radost, ale lepší něco než nic.

Kvalifikace: Vůbec se mi nedařilo, nebyl jsem schopný zajet dobré kolo bez chyby. Nakonec se mi to ale povedlo a na roštu jsem obsadil druhé místo.

Závod: Odstartoval jsem, jak nejrychleji se dalo, za mnou jel ale rychlík Jimmy. Ve druhé zatáčce jsem mírně vyjel z tratě, což mě zpomalilo, a Jimmy, přestože měl dost času na to, aby mě objel, mě zezadu jenom trošku šťouchnul, což zavinilo můj první výlet do kačeru. O pár metrů dále vyjeli i Davča a Virus. Zkusil jsem jedno kolo s poškozeným autem, ale nešlo to a musel jsem do pitu. Mezitím jsem se propadl na šesté, a tím i poslední, místo. Jel jsem, co to šlo, ždímal jsem z auta opravdu všechno, v zoufalé naději, že snad překonám i někoho jiného, než Vira. Toho jsem dal během chvilky, následně odstoupil ze závodu Hans, což znamenalo čtvrté místo, a asi 2 - 3 kola před koncem závodu skončil i Davča. Takže díky chybám (?) soupeřů jsem se propracoval na třetí místo a získal tím body, důležité jak pro mě samotného, tak i pro náš tým.

2. závod - Do druhého závodu jsem si po tom prvním celkem dost věřil, viděl jsem, že dokážu závod dojet, a nevíc odpadl jeden soupeř, Hans. Startoval jsem z krásného třetího místa, Virus radši neodstartoval, Davča zůstal přede mnou a před Briggusem jsem svou pozici ubránil. Brzo se přede mě ale dostal Jimmy, což mě nijak nepřekvapilo. Delší dobu se tahal s Davčou o první místo, ale pak Davča musel odstoupit, což pro mě znaenalo posun o příčku výš a pro Jimmyho jisté vítězství. No i když zase tak jisté to nebylo, postupem času jsem se dostal přes Brigguse a Jimmyho jsem dokonce i trochu stáhnul, ale blíž už to nešlo, dělal jsem chyby. Závod jsme už dojeli v tomto pořadí, i když se ke mě pak Briggus dostal o něco blíž. Po tomto závodu se tedy s kolegou Briggusem dělíme o průběžné druhé místo a náš tým obsadil první příčku v konstruktérech. Takže v týmu panuje spokojenost, všichni doufáme, že v Goldenportu se tomuto výsledku přinejmenším přiblížíme.