TvitážGůgl PlusJůtůpSave the Ring

 

 

Nějakej ten stream

Já na Twitchi :)

Každou neděli ve 20:00 závod na RGPL

by acls us

Nejnovější komentáře

Náhodnej vobrázek

2e319cb9a0_3851278_o2.png

Odkazy

RGPL - online rFactor liga

TOPlist

Po dvou týdnech v Británii jsme se přesunuli do USA na zajímavou přídní trať pojmenovanou Lime Rock. Moc mi to tam nešlo, trať je samý kopec, pořád nahoru a dolů, a to mému už tak divokému Ferrari moc nepomohlo.
Kvalifikace se mi, jak už to u mě bývá zvykem, vůbec nepovedla, skončil jsem na posledním fleku hned za kolegou Briggusem.
Po startu jsem zůstal na své pozici před nováčkem Víťou, který se připojil až během wurm upu, což znamenalo automaticky poslední pozici na roštu. Vydrželo mi to ale jen do první zatáčky, kde jsem vyletěl z tratě. Možná to ale bylo tak lepší, protože asi v půlce kola jsem projížděl mezi asi čtyřmi auty, která se dostala vzájemně do kolize. Kdybych po startu nenabral ztrátu, asi bych to odnesl s nimi. Navíc měl Davča trest v podobě průjezdu boxy, takže jsem se dostal na prozatímní místo. To mi ale hned v dalším kole sebral Hans. Ve čtvrtém kole mi to poněkud uklouzlo a dostali se přede mě Vlasta Matoušek s Briggusem, kteří ale byli kvůli neplánovanému pit stopu o kolo za mnou. Hans postupem času odstoupil, což pro mě znamenalo třetí místo, které jsem si udržel až do cíle. Gratuluju Jimmymu k dalším dvěma vítězstvím a hlavně nováčkovi Víťovi k perfektnímu výkonu v prvním závodě. Teď nás čeká první africký závod na městské trati Marrakech, kde to bude zase o něčem jiném.